Książka przychodów i rozchodów SKP Format posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego

Księga przychodów i rozchodów to dopiero początek!

Jedyna na rynku oferta skrojona na miarę Twoich potrzeb! Stwórz swój własny zestaw modułów.
Teraz Ty decydujesz, jak będzie wyglądać mała księgowość
i program księgowy w Twojej firmie.

Dla klientów od klientów

Przeczytaj opinie użytkowników programu SKP®Prowadzę księgowość niedużej Spółki Cywilnej. Od 2007 roku korzystam z programu Super Księga Podatkowa. Jest prosty w obsłudze, właściwie intuicyjnie można na nim pracować. Sprawdzi się w małej i większej firmie bez względu na formę działalności. Również bardzo cenię sobie profesjonalizm i podejście do klienta. W razie problemów z komputerem i programem zawsze można liczyć na życzliwość, cierpliwość i fachowe załatwienie tematu.

Małgorzata Konefał
Prototypownia s.c.
Szczecinek

Od 10 lat jestem użytkownikiem programu SKP Super Księga Podatkowa, program wybrałam, bo, jak dla każdego rozpoczynającego działalność liczyła się cena a i wersja demo pokazała dostępność programu, czyli dobra cena za dobry program. Współpracę z firmą oceniam bardzo dobrze, dział wsparcia technicznego jest praktycznie zawsze dostępny i pomocny.

Mariola Kowalczyk
KONKRET
Kostrzyn nad Odrą

Zobacz całą opinię

Podgląd

Firma Jędrzejko Janusz Jędrzejko ma przyjemność potwierdzić, że od 2008r. korzysta z programu SKP Super Księga Podatkowa – Biura Informatyki Stosowanej Format. Firma ta wykazuje się dużym profesjonalizmem i rzetelnością. Przez blisko sześć lat współpracy nie mieliśmy żadnych problemów przy korzystaniu z programu. Współpraca układa się bardzo dobrze, zawsze możemy liczyć na fachową pomoc. Pracownicy Działu Wsparcia Merytorycznego w każdej chwili służą cenną poradą i swoją wiedzą. Program jest intuicyjny w obsłudze, funkcjonalny i na bieżąco aktualizowany. Idealnie dostosowany do przedsiębiorstwa rozliczającego się w formie ryczałtu ewidencjonowanego. Cena programu jest przystępna. Program spełnia potrzeby i oczekiwania naszej firmy.Dlatego też z czystym sumieniem oraz pełną odpowiedzialnością możemy polecić Biuro Informatyki Stosowane Format i jego produkty.

Janusz Jędrzejko
Firma Jędrzejko
Bielsko-Biała

Program w wersji dla biur rachunkowych jest prosty w obsłudze, wprowadzanie dokumentów do systemu odbywa się szybko i nieskomplikowanie. Firma FORMAT przez cały czas współpracy wykazuje się profesjonalnym podejściem biznesowym. Jest firmą solidną, kompetentną, wywiązującą się z zawartej umowy i służącą pomocą w rozwiązywaniu problemów, począwszy od instalacji programów jak i w późniejszej eksploatacji. Uwagę należy zwrócić na poziom obsługi ze strony technicznej jak i handlowej, oraz na kompetencje i zaangażowanie pracowników – jest bardzo wysoki z zachowaniem wszelkich zasad profesjonalizmu i kultury handlowej.

Anita Zawora
Usługi Rachunkowo – Księgowe Anita Zawora
Stargard Szczeciński

Zobacz całą opinię

Podgląd

Oprogramowanie to jest łatwe w obsłudze oraz posiada wiele użytecznych funkcji. Uważamy, że jest ono w stanie zaspokoi ć oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Chcemy podkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy, którzy są kompetentnymi osobami i zawsze służą pomocą w zakresie obsługi Ważne jest dla nas to, że program na bieżąco jest aktualizowany zgodnie ze zmianami przepisów prawa. Chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą FORMAT i polecić go jako partnera godnego zaufania. Mając powyższe na uwadze, rekomendujemy wszystkim jeszcze niezdecydowanych, zakup i wdrożenie oprogramowania finansowo księgowego dla biur rachunkowych.

Małgorzata Jacheć
Biuro Rachunkowe SAGITTARIUS S.C.
Śrem

Zobacz całą opinię

Podgląd

Program wybraliśmy z wielu innych, ponieważ jest prosty w obsłudze i świetnie nadaje się do małej firmy. Z SKP korzystamy od kilku lat. Z współpracy z SKP jesteśmy zadowoleni, bardzo cenimy profesjonalną obsługę świadczoną przez Państwa pracowników.

Lech Trędota
Centrum Profilaktyczno-Leczniczego MEDITEL Lech Trędota
Pułtusk

Firma ATRAM Usługi porządkowe od kilku lat współpracuje z Biurem Informatyki Stosowanej FORMAT. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i przejrzystości programu. Niezmiernie cenimy sobie dobry kontakt oraz rzetelność pracowników udzielających informacji. Dotychczasowe współdziałanie przebiega prawidłowo i zdecydowanie zasługuje na rekomendację.

Marta Głowacka
ATRAM Usługi porządkowe
Warszawa

Zobacz całą opinię

Podgląd

Porada dnia

Pierwszą rzeczą, jaką musimy wykonać po zainstalowaniu programu jest utworzenie Planu Kont. Plan Kont jest niezbędny do księgowania wszystkich zdarzeń gospodarczych. Nie ma jednak nic…