Poznaj jak wiele korzyści osiągniesz dzięki usłudze SKP® Firma w chmurze!

Ten dodatkowy moduł do programu SKP®to nowoczesne i wygodne narzędzie pracy dla Twojej firmy. Bez limitów ilości dokumentów, kontrahentów i produktów.

Zobacz film >

Zobacz film >

Przedstawiamy nasz najnowszy produkt: SKP® Firma w Chmurze dzięki któremu 24h/ dobę wystawisz faktury online, masz bieżący wgląd w dane swojej firmy oraz wprowadzisz do chmury wiele innych dokumentów. A na dodatek to wszystko w jednej chwili automatycznie zostanie ściągnięte do Twojego SKP®.

Co zyskasz dzięki SKP® Firma w chmurze?

Aplikacja do fakturowania online

Wystawiasz w chmurze wszystkie rodzaje faktur i wysyłasz je automatycznie do kontrahenta. W tej samej chwili dokumenty te automatycznie się księgują w Twoim SKP®! Co za oszczędność czasu!

Dostęp do bieżących danych

Generujesz potrzebne zestawienia księgowe, podatkowe czy ZUSowe swojej firmy i wysyłasz je wprost z SKP® na swoje konto internetowe. Masz dostęp do informacji, z każdego miejsca na świecie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo danych naszych Klientów jest dla nas priorytetem! Dane wprowadzane przez Ciebie są strzeżone przed dostępem osób niepowołanych oraz chronione przed przypadkowym usunięciem.

Pełna mobilność

Wystawiasz i wysyłasz do swoich kontrahentów z SKP® Firma w Chmurze dokumenty sprzedażowe i ewidencjonujesz dane pracownicze z dowolnego urządzenia i miejsca na świecie! 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu.

Oszczędność czasu

Poprzez elektroniczną wymianę dokumentów między Twoim SKP® a chmurą wszystko odbywa się automatycznie i bezproblemowo, a więc będziesz miał więcej czasu na prowadzenie własnej firmy.

Indywidualna opieka

W trakcie korzystania z usługi nigdy nie będziesz pozostawiony sam sobie. W trosce o Twój komfort pracy zapewniamy indywidualną opiekę merytoryczno-techniczną wykwalifikowanych konsultantów.