Książka przychodów i rozchodów SKP Format posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego

Program dla biur rachunkowych: kpir, płace, ...

Jedyna na rynku oferta skrojona na miarę Twoich potrzeb! Stwórz swój własny zestaw modułów.
Teraz Ty decydujesz, jak będzie wyglądać mała księgowość
i program księgowy w Twojej firmie.

Oferta dla biur rachunkowych

SKP® - partner Twojego biura rachunkowego

Nie podejmujemy decyzji za Ciebie – sam dostosuj program do swoich potrzeb. Wybierz, jakie moduły programu są potrzebne do prowadzenia Twojego biura. Program rośnie razem z Tobą – w każdym momencie możesz dokupić pozostałe moduły.

SKP® moduły Cena netto

Wersja Start: z JPK_PKPIR i JPK_VAT, JPK_FA info

Program SKP® umożliwia rozliczanie na podstawie księgi podatkowej: na zasadach ogólnych lub liniowo. Pozwala na wyliczenie miesięcznej lub kwartalnej zaliczki na podatek dochodowy.

Bez ograniczeń i limitów - program dla biur rachunkowych umożliwia obsługę dowolnej ilości firm.

Moduły Fakturowanie i Podatek VAT w cenie!

  • Książka Przychodów i Rozchodów
  • Podatek VAT (rejestry i deklaracje)
  • Fakturowanie
  • Obsługa biurowa
  • Odsetki, kredyt, leasing
  • Indywidualny plan kont i automatyczne wyliczanie ich obrotów
  • Kontrola zapłat i rozliczeń
  • Nieograniczona liczba prowadzonych firm w programie
487 zł

Ryczał ewidencjonowany z JPK_EWP info

Moduł umożliwia rozliczenie podatnika w oparciu o ewidencję przychodów dla ryczałtu ewidencjonowanego.

Pozwala na wyliczenie zarówno miesięcznej jak i kwartalnej zaliczki na podatek dochodowy.

Dzięki modułowi można przygotować także zeznanie roczne PIT-28 wraz z załącznikami.

99 zł

Rozliczanie Płac i ZUS info

W module Płace i ZUS wyliczysz wynagrodzenia na podstawie różnych umów, obliczysz wynagrodzenia za czas choroby i inne świadczenia (np. rehabilitacyjne, zasiłek opiekuńczy), automatyczne zaksięgujesz wynagrodzenia, wystawisz deklaracje ZUS ( DRA, RMUA, RCA, RSA, RZA, ZUS -3 i ZUS - 3A, ZUS - 7, ZUS Z-17) i eksportujesz je do programu Płatnik.

Dodatkowo program tworzy deklaracje PIT i umożliwia ich e-wysyłkę z podpisem elektronicznym i bez (11, 40 - (także zbiorczo), 4R, 8AR), kilka list płac(1 główna i 2 dodatkowe) i karty wynagrodzeń.

Brak ograniczenia liczby pracowników!

228 zł

Obsługa delegacji krajowych i zagranicznych info

Delegacje krajowe i zagraniczne to moduł, który umożliwia: sporządzanie poleceń wyjazdu i ich wydruk, rozliczanie delegacji krajowych, rozliczanie delegacji zagranicznych, rozliczanie zaliczek, rozliczanie przejazdów, noclegów i innych wydatków.

Z rozliczeniem delegacji zagranicznych współpracuje kalkulator walutowy - program automatycznie przelicza kwotę z waluty obcej na walutę krajową na podstawie średniego kursu NBP.

66 zł

Rozliczanie przejazdów ("kilometrówka") info

Moduł Przejazdy służy do rozliczania m.in. przebiegu pojazdów nie ujętych w ewidencji środków trwałych, a wykorzystywanych do prowadzenia działalności gospodarczej (np. prywatne samochody pracowników rozliczane wg tzw. kilometrówki).

Umożliwia gromadzenie danych dla dowolnej ilości pojazdów i za dowolny okres.

Pozwala także, na prowadzenie szczegółowej ewidencji przebiegu pojazdu wymaganej ustawą, obowiązującą od 01.04.2014 r., dotyczącą możliwości odliczania 100% VATu dla firmowych samochodów osobowych używanych wyłącznie do celów firmowych, w tym sporządzenie informacji VAT-26.

51 zł

Rozliczanie środków trwałych i wyposażenia info

Prowadzenie ewidencji wyposażenia i środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.

Program wylicza miesięczne i roczne odpisy amortyzacyjne oraz prognozuje termin zakończenia amortyzacji, pozostałą kwotę do umorzenia w ujęciu rocznym i całym przebiegu amortyzacji ilość rat.

Odpisy amortyzacyjne można obliczać za pomocą amortyzacji liniowej lub degresywnej, albo metodą jednorazową.

Ponadto w programie znajdują się dokumenty OT, LT oraz korekty roczne.

Nieograniczona liczba środków trwałych!

117 zł

Gospodarka magazynowa z JPK_MAG info

Moduł miniMagazyn służący do obsługi obrotu magazynowego oraz przygotowania dokumentu do wystawienia faktur lub rachunków.

Polecany zwłaszcza dla firm, które obracają towarem zgromadzonym w jednym magazynie a ich asortyment nie przekracza 5000 pozycji.

W wersjach programu nieposiadających modułu "Magazyn" znajduje się jego wersja prezentacyjna, która jest dostępna w zakładce Fakturowanie. Umożliwia ona wykonanie 10 przyjęć oraz 10 wydań magazynowych.

63 zł

Dodatki do programu Cena netto

Klucz serwisowy info

Korektor umożliwiający dokonywanie zmian, poprawek i usuwanie zapisów księgowych oraz inne modyfikacje danych (np. usunięcie konta lub odblokowanie programu, gdy użytkownik zapomni hasła dostępu).
39 zł

Wymiana danych info

Pozwala na odciążenie biura od czasochłonnej czynności wprowadzania dużej ilości dokumentów sprzedaży. Jeżeli klient biura posiada wersję ograniczoną lub wersję z dodatkiem Wymiana Danych, może sporządzać okresowo zestawienie dokumentów sprzedaży i przekazywać je do biura. Biuro, posiadające dodatek Wymiana Danych, po wczytaniu tych danych, uzyskuje zapisy księgowe dotyczące sprzedaży.
160 zł

Wersja ograniczona info

Wersja ograniczona przeznaczona jest klientów biura rachunkowego, które używa programu SKP z dodatkiem Wymiana danych. Służy głównie do wystawiania faktur sprzedaży, a następnie do okresowego przekazywania danych do biura rachunkowego. Jednocześnie może ona pobierać z biura rachunkowego kompletne, opracowane dane za kolejne miesiące. Dodatkowo posiada funkcję wysyłania danych w celu komunikacji z biurem.
190 zł

Wersja wielostanowiskowa info

Wersja wielostanowiskowa uprawnia do niezależnej instalacji programu na wszystkich komputerach należących i użytkowanych przez nabywcę programu, połączonych lub nie połączonych siecią.
263 zł

Porada dnia

Możemy współpracować z programem Płatnik. Zostanie wówczas przygotowany plik o wymaganym formacie i złożony w tym samym folderze, w którym znajdują się pozostałe dane. Plik…