Książka przychodów i rozchodów SKP Format posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego

Jedyna na rynku oferta skrojona na miarę Twoich potrzeb! Stwórz swój własny zestaw modułów.
Teraz Ty decydujesz, jak będzie wyglądać mała księgowość
i program księgowy w Twojej firmie.

Korzyści z wyboru SKP®

SKP® (Super Księga Podatkowa) to znany do ponad 20 lat i ceniony program księgowy. To wszechstronne i przyjazne narzędzie przeznaczone dla małych i średnich firm rozliczających się na podstawie Księgi Przychodów i Rozchodów lub Ryczałtu Ewidencjonowanego. Dzięki ciągłej aktualizacji jest on stale zgodny z przepisami.

Pracę w programie można rozpocząć w dowolnym momencie roku. Aplikacja umożliwia obsługę księgową trzech niezależnych zestawów danych firm (rejestracja danych, sporządzanie obliczeń, wydruki wszelkich rejestrów, ewidencji, zestawień oraz deklaracji podatkowych i ZUS).

Dlaczego warto wybrać SKP®?

  • OSZCZĘDNOŚĆ – możesz mieć program do prowadzenia firmy już za 119 zł. Płacisz za funkcje, których potrzebujesz!,
  • WYGODA - jedyny program na rynku, który możesz samodzielnie konfigurować, dostosowując do swoich potrzeb,
  • NIELIMITOWANE WSPARCIE – otrzymujesz kompleksową opiekę posprzedażną tj. dostęp do aktualnych wersji programu oraz profesjonalną pomoc merytoryczną i techniczną,
  • PROSTA OBSŁUGA – dzięki intuicyjnej budowie nie musisz podsiadać specjalistycznej wiedzy, by korzystać z programu. Możesz z powodzeniem pracować w SKP®, nie mając nawet doświadczenia w pracy z programem księgowym.

Porada dnia

W formularzu Podatek można uwzględnić przychody z najmu. Gdy prowadzimy działalność gospodarczą oraz dodatkowo zajmujemy się najmem, wówczas w celu rejestrowania przychodów i kosztów z…