Książka przychodów i rozchodów SKP Format posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego

Program dla biur rachunkowych: kpir, płace, ...

Jedyna na rynku oferta skrojona na miarę Twoich potrzeb! Stwórz swój własny zestaw modułów.
Teraz Ty decydujesz, jak będzie wyglądać mała księgowość
i program księgowy w Twojej firmie.

Wersje programu

Biurom rachunkowym oferujemy wersję wielostanowiskową programu. Zakup tej wersji uprawnia do niezależnej instalacji programu na wszystkich komputerach należących i użytkowanych przez nabywcę programu, połączonych
lub nie połączonych siecią.

W celu usprawnienia kontaktu pomiędzy biurem a jego klientami przygotowana została specjalna wersja programu - wersja ograniczona. Wersja ograniczona przeznaczona dla firm będących klientami biura rachunkowego używającego programu SKP w wersji dla biur z dodatkiem Wymiany danych

Wersja ograniczona pozbawiona jest możliwości wprowadzania danych księgowych i płacowych, przy zachowaniu wszystkich pozostałych funkcji programu (np. fakturowanie, przelewy, przeglądanie danych, wydruki, itd.). Dodatkowo posiada funkcję wysyłania danych w celu komunikacji z biurem.
Wersja ograniczona służy głównie do wystawiania faktur sprzedaży, a następnie do okresowego przekazywania danych do biura rachunkowego. Jednocześnie może ona pobierać z biura rachunkowego kompletne, opracowane dane za kolejne miesiące, dzięki czemu klient biura uzyskuje łatwy dostęp do swoich danych i możliwość analizowania swojej działalności.

Uwaga: Zamówienie na wersję ograniczoną można składać wyłącznie za pośrednictwem biura rachunkowego używającego programu SKP w wersji dla biur z dodatkiem Wymiana Danych. Wersje dla klienta fakturowane są na klienta lub na biuro. Wysyłka na adres biura.

Porada dnia

Można zaksięgować dostawę tak, by pojawiła się w poz. 20, 21, 22 , 23 deklaracji VAT 7 Wer.11, VAT 7 K Wer. 5, VAT 7D…